Barvy Srdce

Masáže

Chtěli byste přijít na masáž a nevíte, co můžete očekávat?

Přijďte si užít královskou masáž z Karibiku. Havajská masáž Lomi Lomi je nejkrásnější dárek v podobě 90 minutové jemné relaxace celého těla, který si můžete pro sebe dopřát, nebo darovat svým blízkým .

Základní masáží je uvolňovací masáž zad, šíje a reflexní terapie chodidel, při které Vám promasíruji chodidla, šlapky kousek po kousku, tím se oživí všechna energetická zakončení a uvolní se zablokovaná energie v orgánech, kloubech a povolí svalové napětí. Nezapomenu ani na uvolnění lymfy, kotníku a lýtkového svalu. Po uvolnění nohou přijdou na řadu záda. Promasíruji je sval po svalu, prohnětu zatuhlé trapézové svaly a hlavně projdu jeden obratel po druhém a všechny zatuhliny podél páteře, aby se páteř prokrvila a rozhýbala. Pomocí horkých lávových kamenů vás přenesu do říše snů. A nakonec třešnička - uvolnění šíje a hlavy.

Pokud nejste příznivci masáží, můžete vyzkoušet třeba jen samotnou reflexní masáž chodidel a Vaše nohy si budou broukat, nebo lymfaticko – reflexní masáž obličeje, která uvolní všechny starosti a z nich pocházející vrásky a Vás přenese o hezkých pár let zpět.

Otékají vám nohy, bolí a nemůžete se obout do bot, potřebujete oživit lymfatické cesty? Zkuste manuální lymfatickou masáž. Trvá sice 1,5 až dvě hodiny, ale jemné hlazení na uvolnění lymfatického řečiště si určitě užijete, že si budete přát zůstat ještě o chvilku déle. No a pro ty, kteří si nedovolí takovou pohodu, mohu nabídnout reflexní psychosomatickou masáž lymfatického systému, která se provádí pouze na nártech a chodidlech, ale výsledek je podobný jako u celkové drenáže.

Vadí vám dotyk, nebo olej, který se při masážích používá? Tak Vám nabízím TOK-SEN tradiční thajskou techniku za pomoci poklepávání dřevěnými paličkami. Je možno ji provádět i přes oblečení a je vhodná i pro děti. Zaměřuje se na tlakové body a energetické dráhy v těle a jemnými vibracemi pomůže dokonale uvolnit ztuhlé tělo a znovu rozproudí energii. Pomáhá k odstranění potíží, jako jsou bolesti zad, ramen, rukou, nohou, bolesti hlavy, zlepšení cirkulace, úleva od ztuhlých a těsných svalů, zlepšení nervových funkcía mnoho dalších. Hlavní funkce této léčby se týká šlach a meridiánů vedoucích po svalových částech těla.

Výhodou i nevýhodou masáží pro zlepšení zdravotních potíží je, že jedna masáž pomůže, ale není záchranou natrvalo a navždy. Každý problém, který se projevuje v těle, se léčí, a to jakýmkoli způsobem, tak dlouho, jak dlouho se připravoval. Takže pokud máte vážný a opravdový úmysl zlepšit svoje zdraví a stav svého těla, bude vhodné začít chodit na masáž pravidelně a to minimálně jednou měsíčně. Z toho plyne výhoda masáží, minimálně jednou měsíčně si uděláte čas sami na sebe a pro sebe a ještě si ho užijete v leže se zavřenýma očima a někdo se Vám a jen Vám bude plně celou tu dobu věnovat. A to určitě stojí za to.