Barvy Srdce

Workshop s automatickou kresbou - Andělské adventní malování

🕒 8. 12. 2020 (Út) - 17:00

📌 Plzeň

Věříte na anděly? Ano, Andělé existují: Jsou to vysoce vyvinuté bytosti, které mají lehčí a rychlejší vibrace než lidé. Mnoho andělů si zvolilo, že budou sloužit lidskému rodu, a jsou tu, aby nám pomáhali, poskytovali nám podporu, léčili a vedli nás. Všichni máme také svého Anděla Strážného od okamžiku svého narození, který je s námi po celý život. Andělé léčí naše srdce, jsou všude a jsou tu stále připraveni nám pomoci. Jen je o to musíme požádat. Můžeme je dokonce požádat, aby pomohli jiným, a oni to s radostí udělají.

Zaměříme svoji pozornost na Anděly a požádáme je, aby přišli. Budeme se učit vnímat jejich přítomnost. A zkusíme jejich láskyplnou energii zachytit pomocí kresby a barev.

Kdykoli jsou lidské bytosti navštíveny anděly, říkají, že prožily ohromující pocit lásky a míru. Andělé k nám opravdu přicházejí, aby nám dali nový pocit jistoty a podnět pokračovat v naší cestě

S sebou si přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru a touhu otevřít své srdce.

Délka workshopu cca 2 hodiny, vyrovnání na místě 200 Kč

Tvoření je meditace, rituál, léčení, zpověď, tanec i oslava života. Hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky a malování je tanec štětce či tuhy. Přenesení tónů a zvuků nástrojů barvami na papír je zachycením okamžiku prožitku, který v nás vibrace hudby vyvolávají.Zpomal, nech se pohladit hudbou, tancuj, maluj, hraj si, najdi svůj střed a vykroč do světa.