Barvy Srdce

Diagnostika automatickou kresbou

Diagnostika vztahu mezi dvěma lidmi

První obrázek dvou postaviček vedle sebe, zachycuje stav energie, kterou každý z nás vyzařuje, a jak se energeticky vzájemně ovlivňujeme. Jestli jsme spolu v harmonii, nebo se snažíme jeden druhého pohltit, či se ohrožujeme ostrými šípy negativní energie.

dpaura1

harmonicky-vztah vztah-s-negativne-ovlivnenou-osobou vztah-s-osobou-ktera-ma-otevrenou-1.-a-5-cakru

Úroveň a způsob vzájemné komunikace zakresluji pomocí „seismografu“, tedy stejně jako se zaznamenává zemětřesení, tak se intenzita agrese nebo pohody v komunikaci ukáže v kresbě.

Podrobnější informaci o vzájemném působení ve vztahu je možno získat, rozkreslením energie na úrovni jednotlivých čaker.

Energii, kterou vyzařujeme, naši AURU, je možno zachytit pomocí speciální fotografie, intuicí a citem, anebo také kresby. Kresba může být barevná, kdy každá barva má svoji energii a podle toho lze z kresby vyčíst, co se v energetické rovině člověka ukrývá, nemoc, karmické vlivy a zátěže, uzavřené smlouvy, přivtělené Duše, negativní energie a podobně. Jednobarevný energetický obraz je zjednodušenou kresbou, aby důležité informace byly zřetelnější.

aura energeticky-obraz-cloveka otec-a-syn

Diagnostika těla pomocí kresby.

Tužka vyznačí místa a orgány, které jsou energeticky přetížené nebo oslabené, tedy disharmonické, případně se zde již projevuje zánět a podobně.

diagnostika-fyzickeho-tela diagnostika

Pro upřesnění informací z kresby, je možno vytestovat podrobnosti podle tabulky pomocí kyvadla nebo virgule.

diagnostika-zdravotniho-stavu-protokol

Stejně jako při diagnostice těla se zakreslí energii prostoru – negativní energie, psychosomatické, geopatogenní, nebo patogenní zóny atd.

diagnostika-prostoru