Barvy Srdce

Celodenní workshop s automatickou kresbou

🕒 15. 2. 2020 (So) - 9:00

📌 Plzeň

Sám sobě terapeutem s automatickou kresbou

Celodenní workshop je určen pro úplné začátečníky i pro pokročilé, kteří chtějí naučit prácovat s automatickou kresbou, a věnovat sami sobě jeden tvořivý den.

Kresba je přirozený projev a tvořivá schopnost každého člověka stejně jako zpěv, tanec, relaxace, meditace. Nejde o výtvarně dokonalou kresbu - obraz, ale o uvolnění, oproštění od všech myšlenek a naladění se na sebe.

Naučíme se spojit se svým podvědomím, naladit na hladinu alfa a pomocí kresby přenést příchozí informace na papír, vnímat impuls, který vede tužku v ruce. Ukážeme si, jak z kreseb vyčíst informace, které Vám pomocí symbolů a barev podvědomí sděluje. Uvolňovací a čistící kresbou uvolníme zablokovanou energii a podíváme se na svoje vnitřní traumata a zranění, problematické situace v našem životě.

Po semináři budete umět použít AK k čistění svých běžných potíží a trápení. Práce na sobě s automatickou kresbou je přirozená, nenásilná, ale velmi účinná.

A určitě se mnou budete souhlasit, že je lépe vylít si svůj vztek na papír než na svého partnera nebo děti. A hlavně svůj vztek až do jeho prvotní příčiny pořádně vyčistit.

Domů si kromě dobrého pocitu odnesete léčivé obrázky a třeba i domácí úkoly. Trvání semináře cca 6 – 7 hodin cena 1100 Kč

Přihlásit se můžete na telefonu 603572848 a e-mail dagmar.pol zavináč seznam.cz, později si raději ověřte, zda je ještě místo.

Na workshop si sebou přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování, touhu na sobě pracovat a otevřít své srdce. A pro potřeby těla také svačinu.

Káva, voda a čaj na místě zdarma.