Barvy Srdce

Celodenní workshop s automatickou kresbou

🕒 17. 11. 2021 (St) - 9:00

📌 Plzeň

Celodenní workshop je určen pro úplné začátečníky i pro pokročilé, kteří chtějí pracovat s automatickou kresbou, nebo by chtěli své znalosti prohloubit. Kresba je přirozený projev a tvořivá schopnost každého člověka stejně jako zpěv, tanec, relaxace, meditace. Nejde o výtvarně dokonalou kresbu - obraz, ale o uvolnění, oproštění od všech myšlenek a naladění se na sebe. Ukážeme si, jak z kreseb vyčíst informace, které Vám pomocí symbolů a barev podvědomí sděluje.

Naučíte se „číst – skenovat“ a zapisovat energii na různých úrovních, například energii čaker, jak se lidé vzájemně ovlivňují tím, co vyzařují, atd.

Po semináři budete umět použít AK k práci na sobě, jak získat informace a odpovědi.

Práce na sobě s automatickou kresbou je přirozená, nenásilná, ale velmi účinná.

Na workshop si sebou přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování, touhu na sobě pracovat a otevřít své srdce. A pro potřeby těla také svačinu.

Trvání workshopu cca 6 hodin

Vyrovnání na místě 1800 Kč, nutno se přihlásit na tel. 603572848, nebo dagmar.pol@seznam.cz

Tvoření je meditace, rituál, léčení, zpověď, tanec i oslava života. Hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky a malování je tanec štětce či tuhy. Přenesení tónů a zvuků nástrojů barvami na papír je zachycením okamžiku prožitku, který v nás vibrace hudby vyvolávají. Zpomal, nech se pohladit hudbou, tancuj, maluj, hraj si, najdi svůj střed a vykroč do světa.