Barvy Srdce

Celodenní workshop s automatickou kresbou

🕒 13. 6. 2020 (So) - 8:00

📌 Malesice, Dolní Vlkýš, Kumberská 1

Celodenní workshop je určen pro úplné začátečníky i pro pokročilé, kteří chtějí pracovat s automatickou kresbou, nebo bychtěli své znalosti prohloubit.Kresba je přirozený projev a tvořivá schopnost každého člověka stejně jako zpěv, tanec, relaxace, meditace. Nejde o výtvarně dokonalou kresbu - obraz, ale o uvolnění, oproštění od všech myšlenek a naladění se na sebe. Ukážeme si, jak z kreseb vyčíst informace, které Vám pomocí symbolů a barev podvědomí sděluje.

Naučíte se „číst – skenovat“ a zapisovat energii na různých úrovních, například energii čaker a podobně. Nakreslíte si, jak se lidé vzájemně ovlivňují tím, co vyzařují. Projdete si energeticky svůj byt a najdete si problémová místa a intuitivně nebo pomocí automatické kresby či Fengshui je vyčistíme.

Po semináři budete umět použít AK k čistění svých běžných potíží a trápení. Práce na sobě s automatickou kresbou je přirozená, nenásilná, ale velmi účinná.

Na workshop si sebou přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování, touhu na sobě pracovat a otevřít své srdce. A pro potřeby těla také svačinu.

Trvání workshopu cca 5 - 6 hodin

Vyrovnání na místě 1100 Kč, nutno se přihlásit na tel. 603572848, nebo dagmar.pol@seznam.cz

Tvoření je meditace, rituál, léčení, zpověď, tanec i oslava života. Hudbauvolňuje ducha a okřídluje myšlenky a malování je tanec štětce či tuhy. Přenesení tónů a zvuků nástrojů barvami na papír je zachycením okamžiku prožitku, který v nás vibrace hudby vyvolávají.Zpomal, nech se pohladit hudbou, tancuj, maluj, hraj si, najdi svůj střed a vykroč do světa.