Barvy Srdce

Vztah s rodiči s automatickou kresbou - 56. mezinárodní festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT

🕒 26. 10. 2019 (So) - 3:00

📌 ZŠ Poláčkova, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - praktická učebna

Nejdůležitějšími lidmi v našem životě jsou rodiče, kteří nám dali život. Matka, která nás vyživuje, a jsme s ní propojeni od početí. A otec, jako přirozená mužská autorita a ochránce rodiny.

Jenže, kdo z nás vyrůstal v ideální rodině s dokonalými rodiči. Rodina a rodiče, které jsme si vybrali, nám vytvořili prostor a podmínky pro tento život, ani dobré ani špatné. Je jen na nás, co s tím uděláme. Můžeme zbytek život prožít jako oběti, kterým rodiče ublížili a ubližovat stejně svým dětem, nebo to vzít jako výzvu a přijmout vše, jako možnost naučit se žít jinak.

Když už víme, co není pro mne dobré, není to dobré ani pro moje děti, tak je potřeba to změnit. A nepředávat dál chybné vzorce a programy. Buďte ochotni odpustit a pustit se všech starých problémů. Když odevzdáme naše traumata a bolesti související s rodiči, prospěje to nejen nám a našim dětem, ale i rodičům.

Vyčištěním svého vnitřního světa si přitahujete do života více lásky, příležitostí, hojnosti a léčivé energie

Pomocí obrázků srovnáme svoje vnitřní nastavení, vyčistíme vše disharmonické, uvolníme bloky, abychom se vymanili z pocitu oddělenosti a uvědomili si, že je velmi důležité přijmout své předky, protože jsme s nimi navždy spojeni, jako strom se svými kořeny

Na workshop si sebou přineste tužky, pastelky, papír, podložku a touhu otevřít své srdce

Program festivalu www.festivalmilujsvujzivot.cz