Barvy Srdce

Workshop s automatickou kresbou - JÁ JSEM TADY A TEĎ

🕒 22. 10. 2019 (Út) - 16:00

📌 TOTEM v prostoru 'Zimní zahrada', Kaznějovská 51, Plzeň - Bolevec"]

Každého z nás ovlivňují změny a situace, které se nám v životě dějí a někdy je docela těžké to zvládnout. Abychom dokázali ustát vnější svět i sami sebe a mohli zlepšit svůj život, potřebujeme pochopit sami sebe, svůj vnitřní svět, své schopnosti a také potřeby svého těla.

Naše fyzické tělo je naším obrazem. Pokud se chováme ke svému tělu bezohledně, jsme stále ve stresu, jak psychicky, tak fyzicky, tělo po čase onemocní. Je to upozornění, že něco děláme špatně. Bohužel jsme si zvykli příznaky nerovnováhy v těle potlačovat místo, abychom se zastavili a zeptali se proč. Tak se zkusíme zeptat těla pomocí kresby, jak se cítí. Podíváme se, kde je nějaký problém, a co bychom měli udělat a změnit, aby se naše tělo cítilo lépe. Protože tělo je vlastně takový oblek pro naši Duši, a určitě by nikdo nechtěl nosit děravé a špinavé šaty. A jak se cítí tělo, tak se cítí i Duše, jen ve zdravém těle může být i zdravá Duše.

Podíváme se také, jak vidíme sami sebe, a kdo ve skutečnosti jsme. Teprve, když pochopíme, kdo jsme, můžeme pochopit, co potřebujeme, co skutečně chceme Protože, jen když víme, kdo jsme a co chceme a můžeme s tím něco dělat. Vyrovnáme svoje vnitřní nastavení, uvolníme a vyčistíme, to co nám brání být zdravý, šťastný a spokojený člověk.

DOVOL SI.

ZPOMAL.

CIŤ.

ŽIJ.

S sebou si přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování a touhu otevřít své srdce.

Délka workshopu cca 2 hodiny, vyrovnání na místě 200 Kč