Barvy Srdce

6. ČAKRA

🕒 11. 6. 2019 (Út) - 16:00

📌  TOTEM v prostoru 'Zimní zahrada', Kaznějovská 51, Plzeň - Bolevec

Šestá čakra ovládá všechny smysly i mimosmyslové vnímání. Základní princip čakry, tzv. třetího oka je poznání bytí a schopnost cítit, paměti a vůle. Čakra se spojuje s intuicí a duchovními silami jednotlivce.

Nedostatečná funkce pak vede k přízemním myšlenkám a k odmítání duchovna. A člověk přesvědčen, že jedinou pravou skutečností je jen viditelný svět. Čakra působí na stav naší mysli a souvisí také s otázkami víry. Je sídlem uvědomovacích procesů, můžeme tak vytvářet nové reality a staré rušit, protože většina našich myšlenek je ovládána zažitými emočními reakcemi, představami a předsudky.

Disharmonie čakry se projevuje potřebou demonstrovat vlastní moc a uspokojování vlastních myšlenek a platí jen to, co je rozumem pochopitelné a ověřitelné. Na fyzickém těle upozorňují na nerovnováhu bolesti hlavy, problémy s viděním, zánět horních cest dýchacích a potíže s dutinami.

Na workshopu pomocí kresby uvolníme bloky, které nám brání věřit své intuici, a tomu, že existuje mnohem víc než jen běžný život, kdy se točíme v kruhu práce, supermarket, televize. Když se naučíme vnímat a přijímat, co nám je sdělováno tímto způsobem, bude pro nás i běžný život mnohem barevnější, snazší a zajímavější.

S sebou si přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování a touhu otevřít své srdce.

Délka workshopu cca 2 hodiny, vyrovnání na místě 200 Kč